Menu
Your Cart

Hakkımızda

Mersin Uzman Soğutma Ltd. Şti. olarak Tüm Türkiye ve Dünyadaki belirli anlaşmalarla sağlanmış ülkelere soğutma sistemleri kurulumu, evaporatör, kompresör, soğutma üniteleri gibi malzemelerin kurulum sevkiyat ve satışlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız uzun yıllardır tanınmakta ve referanslarımız aracılığı ile her gün dahada büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Gerek uzmanlık alanı ve gerek teknik bilgi birikimi ile soğutma sistemlerinin kısa sürede arızalarının giderilmesi ile Müşteri Portföyümüzdeki her firmanın teknik hatalarını zarar görmeden gidermekteyiz. 


Dünyadaki en iyi teknik ekibe sahibiz.

Sıfırdan anahtar teslim kurulum yapıp daha sonra teknik takibi ile ürünlerinizin güvenliğini sağlayarak sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Gece gündüz ayırt etmeksizin Firmanızın tüm soğutma sistemlerini A dan Z ye denetliyor ve arızalanan parçanın değişimi ve teknik servis garantisini sağlıyoruz. 

98% Hizmet Kalitesi


Dünyada kendini kanıtlamış firmalar arasında bulunan şirketimiz referanslar ve yaptığı hizmetlerin Feed Back'i ile sizlere kendisini ispat etmiştir. Firmamızın güvenilir olmasından dolayı Dünya genelinde her dile uygun çeviri projelerimiz ve anahtar teslim işlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.